Aktualności
Wrześniowy wyjazd integracyjny

Wrześniowy wyjazd integracyjny

Od ponad 25 lat nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją budują. To oni zapewniają wsparcie naszym Klientom każdego dnia. Pomimo ciągłego pędu nie zapominamy jednak o innych wartościach jakie przynosi wspólna praca. Mocno stawiamy na integrację, bo wtedy znacznie łatwiej jest działać jako zespół i wdrażać nowe projekty. W ostatnim czasie zorganizowaliśmy wyjazd firmowy, w trakcie którego mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu z efektywnego zarządzania czasem jak również omówić bieżącą sytuację w firmie. W trakcie warsztatów poznaliśmy kilka praktycznych sposobów lepszego gospodarowania swoim czasem. Wspólnie omówiliśmy każde z narzędzi, dzięki którym możemy ulepszyć swój harmonogram pracy.

Kolejnym elementem spotkania firmowego była prezentacja naszej bieżącej działalności. Z dumą przedstawiliśmy dotychczasowe dokonania firmy, m.in. wygrany przetarg w Estonii oraz w polskiej spółce Euroline. Zarząd Eurotronic przedstawił także plany rozwojowe spółki zarówno krótko i długo terminowe. W trakcie prezentacji Marcin Romańczuk Head of Delivery omówił aktualnie prowadzone projekty a także wskazał bieżące problemy z jakimi borykają się programiści i w jaki sposób można wesprzeć ich pracę. W ostatniej części swoje wyniki zaprezentował Grzegorz Piechnat Maintenance and Support Manager, który omówił obszary pracy, podkreślając przy tym sukcesywnie rosnący procent zadowolonych Klientów.

Ze względu na ciągły rozwój zdecydowaliśmy się również na zmianę powierzchni biurowej na znacznie większą, co na pewno wpłynie pozytywnie na komfort pracowników. Dodatkową informacją jaką mogliśmy się podzielić z wszystkimi jest nowa strona internetowa, którą stworzyliśmy w oparciu o najnowsze trendy utrzymując przy tym naszą kolorystykę z logo. Uwieńczeniem spotkania firmowego była uroczysta kolacja, podczas której mogliśmy podziwiać występ iluzjonisty, a także spróbować swojego szczęścia w grze kasyno.

Jest nam niezmiernie miło, że pomimo obecnej sytuacji związanej z pandemią nasi pracownicy z przyjemnością chcieli wspólnie uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, zwłaszcza, że spora część zespołu od dłuższego czasu pracuje w trybie pracy zdalnej.  Czekamy na kolejne spotkania integracyjne i liczymy, że kolejne będą również pełne optymizmu i pozytywnej energii.

Poznaj naszą ofertę: System CMMS