Aktualności
Aplikacja mobilna E-MOBILE - co warto o niej wiedzieć?

Aplikacja mobilna E-MOBILE – jak działa?

Platforma e-Mobile ma za zadanie wspierać użytkowników wykonujących pracę w miejscach, gdzie nie mają dostępu do systemu centralnego. Aplikacja mobilna to rozwiązanie dla osób, które poszukują łatwiejszego, wygodniejszego dostępu do obsługi zleceń pracy (w wersji mobilnej). e-Mobile współpracuje z systemami takimi jak:

 • HxGN EAM
 • ZMT
 • E-Service
 • MP2
 • SZEOR

Systemy te mogą być uruchamiane na urządzeniach przenośnych typu laptop, tablet, PDA lub smartfon. Co więcej, e-Mobile jest kompatybilne z systemami CMMS, może być jednak integrowane także z systemami ERP np. SAP.  Wdrożenia aplikacji pozwalały użytkownikom zarówno na realizowanie zleconych prac, zarządzanie przypisanym im magazynem, akceptację czy odrzucanie dokumentów (według obiegu zdefiniowanego w systemie centralnym). Głównym celem wykorzystaniategoh typu rozwiązań jest wyeliminowanie dokumentów papierowych pośredniczących w zbieraniu danych wprowadzanych następnie do systemu.

Aplikacja mobilna E-MOBILE – jakie funkcje obsługuje?

Korzystanie z aplikacji
Korzystanie z aplikacji

Poprzez wygodną aplikację – w standardowej konfiguracji – możemy obsługiwać następujące funkcje:

 1. bazę obiektów technicznych (poprzez przeglądanie listy obiektów oraz ich szczegółów)
 2. gospodarkę magazynową (między innymi wykonywanie przyjęć materiałów oraz narzędzi na stan magazynowy, tworzenie przesunięć międzymagazynowych materiałów oraz narzędzi czy zwrot oraz złomowanie zużytych narzędzi)
 3. zgłoszenia prac (między innymi tworzenie zgłoszenia za pomocą kodu QR, dodawanie załącznika do zgłoszenia, akceptowanie i odrzucanie zgłoszenia – wraz z komentarzem)
 4. zakupy (dodanie pozycji do zapotrzebowania będącego w realizacji, przyjęcie dostawy dla zamówień wybieranych z listy)
 5. zlecenia pracy (między innymi dodanie roboczogodzin pracowników, przeglądanie historii pracy dla danego zlecenia, pobranie materiału z magazynu na zlecenie pracy, przeglądanie historii pobrań materiałów, zwrot materiału z poziomu historii pobrań czy realizacja czynności przypisanych do zlecenia pracy przy wykorzystaniu listy czynności z możliwością wyboru statusu czynności)
 6. flotę (wydanie auta z wykorzystaniem elektronicznego podpisu kierowcy wypożyczającego pojazd oraz zdanie auta)
 7. raporty (przeglądanie raportów dotyczących zgłaszanych usterek oraz zleceń pracy z podziałem na statusy)

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Korzystanie z aplikacji mobilnych ma wiele zalet. Oto kilka głównych powodów, dla których warto z nich korzystać:

 1. Wygodny dostęp: Aplikacje mobilne umożliwiają szybki i łatwy dostęp do różnych usług i informacji, bez konieczności korzystania z komputera stacjonarnego czy laptopa.
 2. Oszczędność czasu: Aplikacje często ułatwiają i przyspieszają wykonywanie codziennych czynności, jak zakupy online, rezerwacje czy zarządzanie finansami.
 3. Dostęp do informacji: Aplikacje mobilne umożliwiają szybki dostęp do aktualnych informacji.
 4. Możliwość korzystania z aplikacji offline: Aplikacja e-Mobile może być używana w trybie offline lub online, w zależności od potrzeb wymiany danych. Obsługiwane systemy operacyjne to iOS, Android i Windows.

Każda z tych zalet sprawia, że aplikacje mobilne są bardzo użytecznym narzędziem w codziennym życiu – skutecznie wspierającym funkcjonowanie biznesu!

Aplikacja mobilna E-MOBILE – jakie funkcje dodatkowe posiada?

Poprzez wygodną aplikację E-MOBILE otrzymujemy możliwość uruchomienia dodatkowych funkcji:

 • integracji powiadomień typu „PUSH” (użytkownik będzie widział powiadomienia o zdarzeniach zarejestrowanych w e-Mobile na ekranie swojego urządzenia mobilnego, bez konieczności otwierania samej aplikacji).
 • obsługi kart NFC (jeżeli wybrane urządzenie mobilne wspiera technologię NFC, możemy uprościć np. proces logowania do aplikacji. Użytkownik po przyłożeniu karty do urządzenia, zaloguje się do e-Mobile).

Eurotronic konsekwentnie, etycznie i z pełnym zaangażowaniem buduje swoją pozycję na rynku krajowym i nie tylko – już od ponad 25 lat!

Nie be powodu dzisiaj uważani za jedną z wiodących firm w Polsce – dostarczającą rozwiązania informatyczne wspierające w pełni zarządzanie majątkiem trwałym, a więc wszelkiego typu obiektami i systemami technicznymi, nieruchomościami, pojazdami oraz infrastrukturą.