Nazwa stanowiska pracy
.NET Developer
Opis stanowiska
  • Rozw贸j platformy aplikacyjnej opartej o ASP.NET,
  • Programowanie w j臋zyku C#, Javascrpt, MVC 5 , TSQL,
  • Wsp贸艂praca z dzia艂em wdro偶e艅 i wsparcia w celu wdra偶ania wysokiej jako艣ci aplikacji,
  • Tworzenie nowych produkt贸w we wsp贸艂pracy z innymi dzia艂ami,
  • Migracj臋 g艂贸wnej platformy u偶ywanej w firmie na nowe technologie,
  • Samodzielne stanowisko umo偶liwiaj膮ce realny wp艂yw na wdra偶ane oprogramowanie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata do艣wiadczenia w programowaniu w technologii .NET/C#
  • Co najmniej roczne do艣wiadczenie w pracy przy tworzeniu rozwi膮za艅 webowych,
    znajomo艣膰 zasad programowania obiektowego (wzorce projektowe)
    znajomo艣膰 ASP.NET MVC
  • Wykszta艂cenie wy偶sze in偶ynierskie/magisterskie (dopuszczalny ostatni rok studi贸w),
  • Wysoko rozwini臋te umiej臋tno艣ci analitycznego my艣lenia 鈥 kreatywno艣膰, innowacyjno艣膰, determinacja w rozwi膮zywaniu problem贸w biznesowych przedsi臋biorstw,
  • Samodzielno艣膰 w pracy oraz zdolno艣ci analitycznego my艣lenia,
  • Znajomo艣膰 relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server), b臋dzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Prac臋 w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju,
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o prac臋 lub B2B),
  • Pakiet szkole艅 technicznych i biznesowych,
  • Elastyczne godziny pracy

Naszym potencja艂em s膮 Pracownicy!

Uprzejmie informujemy, 偶e przetwarzamy Pa艅stwa dane zgodnie z nasz膮 Polityk膮 Prywatno艣ci.

Uprzejmie prosimy o do艂膮czenie do aplikacji wyra藕nej pisemnej zgody na przetwarzanie udost臋pnianych nam danych osobowych dla cel贸w prowadzonej przez nas rekrutacji. Ponadto zach臋camy do wyra偶enia dodatkowej zgody na przetwarzanie przez nas tych danych dla potrzeb kolejnych rekrutacji.

Employment Type
Informacja o przetwarzaniu danych
Uprzejmie informujemy, 偶e przetwarzamy Pa艅stwa dane zgodnie z nasz膮 Polityk膮 Prywatno艣ci. Uprzejmie prosimy o do艂膮czenie do aplikacji wyra藕nej pisemnej zgody na przetwarzanie udost臋pnianych nam danych osobowych dla cel贸w prowadzonej przez nas rekrutacji.
Close modal window

Position: .NET Developer

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!