Nazwa stanowiska pracy
.NET Developer
Opis stanowiska
  • Rozw├│j platformy aplikacyjnej opartej o ASP.NET,
  • Programowanie w j─Özyku C#, Javascrpt, MVC 5 , TSQL,
  • Wsp├│┼épraca z dzia┼éem wdro┼╝e┼ä i wsparcia w celu wdra┼╝ania wysokiej jako┼Ťci aplikacji,
  • Tworzenie nowych produkt├│w we wsp├│┼épracy z innymi dzia┼éami,
  • Migracj─Ö g┼é├│wnej platformy u┼╝ywanej w firmie na nowe technologie,
  • Samodzielne stanowisko umo┼╝liwiaj─ůce realny wp┼éyw na wdra┼╝ane oprogramowanie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata do┼Ťwiadczenia w programowaniu w technologii .NET/C#
  • Co najmniej roczne do┼Ťwiadczenie w pracy przy tworzeniu rozwi─ůza┼ä webowych,
    znajomo┼Ť─ç zasad programowania obiektowego (wzorce projektowe)
    znajomo┼Ť─ç ASP.NET MVC
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze in┼╝ynierskie/magisterskie (dopuszczalny ostatni rok studi├│w),
  • Wysoko rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia ÔÇô kreatywno┼Ť─ç, innowacyjno┼Ť─ç, determinacja w rozwi─ůzywaniu problem├│w biznesowych przedsi─Öbiorstw,
  • Samodzielno┼Ť─ç w pracy oraz zdolno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia,
  • Znajomo┼Ť─ç relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server), b─Ödzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Prac─Ö w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju,
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o prac─Ö lub B2B),
  • Pakiet szkole┼ä technicznych i biznesowych,
  • Elastyczne godziny pracy

Naszym potencja┼éem s─ů Pracownicy!

Uprzejmie informujemy, ┼╝e przetwarzamy Pa┼ästwa dane zgodnie z nasz─ů Polityk─ů Prywatno┼Ťci.

Uprzejmie prosimy o do┼é─ůczenie do aplikacji wyra┼║nej pisemnej zgody na przetwarzanie udost─Öpnianych nam danych osobowych dla cel├│w prowadzonej przez nas rekrutacji. Ponadto zach─Öcamy do wyra┼╝enia dodatkowej zgody na przetwarzanie przez nas tych danych dla potrzeb kolejnych rekrutacji.

Employment Type
Informacja o przetwarzaniu danych
Uprzejmie informujemy, ┼╝e przetwarzamy Pa┼ästwa dane zgodnie z nasz─ů Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Uprzejmie prosimy o do┼é─ůczenie do aplikacji wyra┼║nej pisemnej zgody na przetwarzanie udost─Öpnianych nam danych osobowych dla cel├│w prowadzonej przez nas rekrutacji.
Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!