close

Warsztaty eksperckie

Rozpoczynamy cykl warsztatów eksperckich

 

Miło nam Państwa poinformować, iż od kwietnia br. uruchamiamy cykl 1-dniowych warsztatów eksperckich. Spotkania będą miały charakter merytoryczny połączony z częścią praktyczną. Przyjęta formuła pozwoli w sposób efektywny przekazać wiedzę z zakresu mechanizmów funkcjonowania konkretnych rozwiązań oraz „na żywo” zaprezentować specyfikę działania zaawansowanych narzędzi. To także doskonała okazja do wymiany poglądów, doświadczeń oraz adresowania pojawiających się pytań i wątpliwości.

 

Tematyka najbliższego warsztatu będzie poświęcona technikom Preventive Maintenance czyli Obsługi Profilaktycznej. Omówione zostaną obecne oraz nowe funkcjonalności naszego autorskiego rozwiązania (SZEOR). Jest to zintegrowany system przeznaczony do ewidencji, odczytu i analizy parametrów eksploatacyjnych instalacji technologicznych, przesyłowych i magazynowych: rurociągów, zbiorników, aparatów i pozostałych urządzeń zabezpieczających. Jego kluczową funkcjonalnością jest szacowanie cyklu życia instalacji oraz tworzenie i nadzorowanie planów badań i przeglądów. Wdrożenie systemu SZEOR pozwala na zautomatyzowanie nadzoru instalacji technologicznych podatnych na proces korozji, podlegających pomiarom grubości ścianek i innym badaniom diagnostycznym.

 

W trakcie warsztatów zostaną przedstawione nowe obszary rozwoju systemu SZEOR, takie jak:

  • Mechanizm Geo Lokalizacji dla wszystkich kartotek systemu oraz mechanizmy wyszukiwania
  • Nowe mechanizmy tworzenia wykresów i raportów
  • Wersjonowanie i rozbudowa dostępnych algorytmów analizy korozji
  • Konfigurowalny ekran startowy z predefiniowanym KPI
  • Kontrola językowa (błędy ortograficzne) w kontrolkach opisowych

 

Wkrótce przekażemy Państwu więcej informacji na temat organizowanych warsztatów. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: marketing@eurotronic.net.pl lub kontakt telefoniczny z działem handlowym: +48 22 666 10 82.