• Jakość
  Jakość to ciągłe dążenie do doskonałości.

  Pracujemy nad nią każdego dnia.

 • Innowacyjność

  Pragnienie bycia pionierem stymuluje nasze innowacje. Sprawdź naszą ofertę systemów CMMS, systemów EAM oraz konserwacji.

 • Doświadczenie

  Tworzymy przyszłość, wykorzystując doświadczenie.
  Wskazuje nam to dobry kierunku.

 • Bezpieczeństwo

  Gwarancją naszego rozwoju jest bezpieczeństwo.

  Ono daje nam poczucie spokoju.

close

Infor EAM

Oferowany przez Eurotronic system Infor EAM (aktualnie w wersji 11) jest jednym z czołowych produktów informatycznych klasy Enterprise Asset Management w skali światowej, który zakupiło już ponad 15000 firm i organizacji większości branż.

 

Źródło: https://www.infor.com/solutions/eam/  

 
Infor EAM:
– Obsługuje kluczowe procesy i dane niezbędne w sprawnym i skutecznym zarządzaniu obiektami wymagającymi nakładów na zapewnienie ich oczekiwanej funkcjonalności;

– Stanowi efektywne narzędzie zwiększania zwrotu z inwestycji w środki trwałe poprzez poprawę dostępności i niezawodności urządzeń;

 Pomaga kontrolować koszty związane z wykonawcami zewnętrznymi i dostawcami oraz ich gwarancjami na dostarczane komponenty i usługi.


W 2017r. Infor EAM został wyróżniony na tle 11 przędsiębiorstw oferujących systemy zarządzania majątkiem trwałym w Magicznym Kwadracie Gartnera. Dzięki ciągłemu rozwojowi w budowanie lepszej funkcjonalności i elastyczności w integracji z innymi aplikacjami, Infor EAM stał się liderem, który posiada ogromne możliwości w zakresie wdrożenia swojego oprogramowania w oparciu o wszelkie potrzeby klienta.

Więcej na ten temat: http://eurotronic.net.pl/pl/#/10,aktualnosci/6741/infor-eam-liderem-najnowszym-raporcie-gartner

Więcej na temat Infor EAM: https://www.infor.com/solutions/eam/