close

O Eurotronic

To już ponad 20 lat odkąd Eurotronic konsekwentnie, etycznie i z pełnym zaangażowaniem buduje swoją pozycję na rynku krajowym i nie tylko. Dziś, jesteśmy uważani za jedną z wiodących firm w Polsce dostarczającą rozwiązania informatyczne wspierające w pełni zarządzanie majątkiem trwałym, a więc wszelkiego typu obiektami i systemami technicznymi, nieruchomościami, pojazdami oraz infrastrukturą.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia to ponad 200 zadowolonych Klientów i ponad 7000 użytkowników efektywnie zarządzających swoim majątkiem technicznym nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, w Czechach, Rosji, Słowacji i na Węgrzech.

 

Nasze atuty, to:

 

kolaFirma

 

Profesjonalny zespół
Zatrudniamy stabilny i doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają zarówno kwalifikacje i umiejętności informatyczne, jak też dogłębną znajomość i zrozumienie najnowszych technologii, trendów oraz dobrych praktyk w obszarze utrzymania majątku, logistyki i systemów automatyki.

 

Światowej klasy produkt – Infor EAM

Od 1997 r. byliśmy wyłącznym partnerem polskim firmy Datastream Systems, Inc. przejętej w 2006 roku przez Infor Global Solutions (www.infor.com) – amerykańskiego potentata na rynku dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw. Warto zaznaczyć, że produkty firmowane przez Infor obecne są w ponad 70000 firm i organizacji w ponad 200 krajach. Infor zatrudnia około 12700 osób a osiągana wartość sprzedaży rocznej to niemal 3 mld USD. Eurotronic posiada status Infor Channel Partner w zakresie dystrybucji i wdrożeń systemu Infor EAM i roli tej sprawdza się znakomicie. Wieloletnia współpraca, profesjonalizm oraz wymierne osiągnięcia znalazły uznanie w oczach naszego partnera, czego wyrazem były przyznane nagrody:

 

  • Infor EAM Most Contract Wins FY 2007,
  • Infor EMEA Channel Partner Award 2009,
  • Infor Partner of the Year 2012.

 

Zintegrowane rozwiązania
W realizowanych przez nas projektach zapewniamy integrację i wymianę danych pomiędzy własnymi rozwiązaniami a aplikacjami światowych producentów systemów typu SCADA, GIS, BI, ERP, (w tym: SAP, Oracle, JD Edwards, Axapta), a także systemów finansowo–księgowych i do zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki temu nasi Klienci uzyskują możliwość stworzenia spójnego, w pełni zintegrowanego środowiska wykorzystującego posiadaną infrastrukturę informatyczną i systemy automatyki.

 

 

 

 

Innowacyjne projekty
Eurotronic jest firmą znaną z innowacyjnego podejścia do realizowanych tematów, gdzie nasi specjaliści wspólnie z zespołem Klienta potrafią wypracować i wdrożyć rozwiązanie wnoszące istotne wartości oraz poprawę procesów zarządzania majątkiem, a to z kolei przekłada się na wymierne korzyści biznesowe. Rozwiązania proponowane przez naszych konsultantów uwzględniają aktualne standardy europejskie w obszarze zarządzania majątkiem, wliczając w to normy ISO 55000 „Asset Management Standard” oraz normę EN15341:2007 „Maintenance – Maintenance Key Performance Indicators”.

 

 

Własne produkty klasy CMMS
Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy również własne produkty informatyczne wspomagające procesy zarządzania majątkiem technicznym oraz usługami serwisowymi – ZMT, CRANE i SZEOR, eService, eMobile, które w ciągu kilku lat zyskały szereg prestiżowych referencji. Nasze systemy są nieustannie udoskonalane i rozbudowywane odpowiednio do rosnących wymagań Klientów. Zapewniamy, oczywiście pełne wsparcie użytkowników wszelkimi dostępnymi kanałami informacyjnymi.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.