close

Partnerzy technologiczni

Infor

Globalna firma informatyczna. Dostawca aplikacji i systemów zorientowanych na wybrane branże gospodarki.

więcej

Infor jest globalną firmą informatyczną, która zasadniczo zmienia sposób korzystania z informacji w przedsiębiorstwie, usprawniając procesy, stymulując rozwój oraz pozwalając na szybką adaptacje do zmian wśród 70 000 swoich klientów w ponad 200 krajach i terytoriach.

 

 

Infor oferuje aplikacje i systemy zorientowane specyficznie dla wybranych branż gospodarki, opracowane dla szybkiego działania, a przy tym posiadające prosty, przejrzysty, intuicyjny i elegancki wygląd.

 

 

Systemy informatyczne dostarczane przez Infor zapewniają elastyczne rozwiązania pozwalające uruchamiać je w siedzibie Klienta, realizować procesy biznesowe w „chmurze” lub wdrażać oba te warianty jednocześnie.

zwiń

GFR

Wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań systemowych do zarządzania budynkami oraz dla automatyzacji budynków, działający na terenie Niemiec i Europy.

więcej

GFR – Gesellschaft für Regelungstechnik und Energieeinsparung mbH została założona w dniu 1 stycznia 1978 roku w Verl , Niemcy.
GFR jest producentem rozwiązań systemowych dla zarządzania budynkiem, zarządzania energią oraz dla automatyzacji budynków i pomieszczeń.

 

 

Jako jeden z wiodących dostawców w swojej branży firma opracowuje i dostarcza innowacyjne rozwiązania systemowe do zarządzania budynkami oraz dla automatyzacji budynków, działając na terenie Niemiec i Europy poprzez swoje oddziały, podmioty zależne oraz firmy partnerskie. Własny dział rozwoju reaguje szybko i konkretnie na potrzeby itrendy rynku w celu zapewnienia precyzyjnej integracji nowoczesnych technologii w sprawdzonych konfiguracjach.

 

 

Firma GFR posiada certyfikat zgodności z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001:2008.
Od 1995 roku GFR należy do grupy WIEDEMANN w Sarstedt, która jest jednym z wiodących dostawców automatyki domowej i towarów przemysłowych.

 

zwiń