close

Partnerzy biznesowi

BPX S.A.

BPX S.A. to firma konsultingowa, zajmująca się wdrożeniami wysokiej klasy systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence

więcej

Sprawna ewidencja bieżących wydarzeń, bardziej efektywne gospodarowanie zasobami przedsiębiorstwa, a wszystko zamknięte w klamrę zwaną “automatyzacją”. W firmie BPX S.A., takie działania to codzienność przy doskonaleniu procesów zarządzania w przedsiębiorstwach poprzez wdrożenia systemów informatycznych klasy ERP i BI.

 

Witamy w świecie, w którym możesz z zaskakującą prędkością reagować na zmiany zachodzące w otoczeniu firmy, niezależnie od stopnia skomplikowania łańcucha dystrybucji. Świecie, w którym dokładnie monitorujesz popyt, planujesz i realizujesz terminy dostaw oraz śledzisz zmiany w zasobach firmy. Dodatkowo, sprawnie integrujesz wiele działów swojej firmy w jednym systemie, który umożliwia ich monitorowanie w czasie rzeczywistym.

 

Wdrożenie systemu ERP – jest odpowiedzią na spełnienie wymagań współczesnych przedsiębiorstw, które stawiają na innowacyjność w zarządzaniu i cenią swój czas. W ramach systemów ERP BPX S.A. oferuje:

– Infor SyteLine

– SAP ERP

 

By dowiedzieć się więcej odwiedź www.bpxglobal.pl.

zwiń

DomData AG Sp. z o.o.

DomData AG to firma, która dostarcza, projektuje i wdraża platformy do budowy zaawansowanych systemow informatycznych.

więcej

DomData AG Sp. z o.o. to firma konsultingowo – informatyczna, specjalizująca się dostarczaniu, projektowaniu, wdrażaniu i serwisowaniu systemów informatycznych. Sztandarowe produkty DomData AG to: Ferryt Enterprise Platform, WorkNet Smart Platform oraz InForum BI Studio. Są to zaawansowane platformy służące do budowy dedykowanych systemów informatycznych, przeznaczonych dla rynku finansowego, dla produkcji, handlu, usług oraz przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Wśród Klientów DomData AG znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu operacyjnym jak i firmy lokalne z sektora MSP. Rozwiązania systemowe DomDaty dostarczane są nie tylko na rynek polski, ale również do klientów w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz USA. Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, a firma ma też oddziały w Warszawie i Monachium. Więcej informacji: www.domdata.pl

zwiń

Hogart Business Applications

Dostawca i główny partner wdrożeniowy, realizujący projekty informatyczne oparte o rozwiązania Infor SunSystems i IBM Cognos.

więcej

Hogart Business Applications działa na polskim rynku jako dostawca i główny partner wdrożeniowy największych światowych korporacji dostarczających oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Głównymi partnerami HBA są Infor Global Solutions (w zakresie oprogramowania Infor SunSystems) i IBM (w zakresie oprogramowania IBM Cognos).

 

 

W czasie swojej wieloletniej obecności na polskim rynku Hogart Business Applications zrealizował blisko 600 projektów informatycznych opartych o rozwiązania Infor SunSystems i IBM Cognos zarówno dla polskich przedsiębiorstw, jak również przedstawicielstw międzynarodowych korporacji. Hogart Business Applications zapewnia swoim klientom pełną paletę usług, które są świadczone w zakresie kompleksowych prac wdrożeniowych, opieki serwisowej, szkoleń i warsztatów oraz wsparcia powdrożeniowego. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu Hogart zdobył na polskim rynku pozycję lidera w obszarze zaawansowanych rozwiązań informatycznych zyskując pełne zaufanie wielu polskich menedżerów.

zwiń