• Jakość
  Jakość to ciągłe dążenie do doskonałości.

  Pracujemy nad nią każdego dnia.

 • Innowacyjność

  Pragnienie bycia pionierem stymuluje nasze innowacje. Sprawdź naszą ofertę systemów CMMS, systemów EAM oraz konserwacji.

 • Doświadczenie

  Tworzymy przyszłość, wykorzystując doświadczenie.
  Wskazuje nam to dobry kierunku.

 • Bezpieczeństwo

  Gwarancją naszego rozwoju jest bezpieczeństwo.

  Ono daje nam poczucie spokoju.

close

Systemy BMS/HMS/VES/SCADA

Nasza firma oferuje usługi projektowania i realizacji systemów automatyki dla budynków i instalacji przemysłowych z zachowaniem charakterystycznych dla danego obszaru wymagań: poczucia komfortu i estetyki w budynkach oraz niezawodności i odporności na trudne warunki środowiskowe w przemyśle. W tym celu podjedliśmy współpracę z renomowanymi producentami, takimi jak: Infor, GFR, Siemens, Beckhoff i Belimo.

 

Wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają nam oferować rozwiązania koncentrujące w sobie to, co najistotniejsze w obu obszarach. Z jednej strony niezawodność i błyskawiczne działanie instalacji, a z drugiej nowoczesne wzornictwo, ergonomię oraz intuicyjne i przyjazne użytkownikowi środowisko.

 

Wiemy, że właściwe zaprojektowanie zintegrowanego systemu sterowania i monitoringu pozwala uzyskać niskie koszty eksploatacji zachowując jednocześnie wysokie standardy i bezpieczeństwo instalacji.

Zakres naszej oferty obejmuje rozwiązania do kompleksowego zarządzania różnego typu obiektami od poziomu komponentu (czujniki, przetworniki i elementy wykonawcze), porzez poziom automatyzacji (sterowniki), a skończywszy na wizualizacji (BMS/SCADA) i systemach klasy CMMS/EAM do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa. Nasze systemy integrujemy z systemami księgowo-finansowymi i magazynowymi Klienta. Pozwala nam to oferować kompleksowe rozwiązania umożliwiające wgląd on-line w pracę instalacji wspomagających efektywne zarządzanie majątkiem, jakim jest budynek, zespół budynków, fabryka, rafineria czy kompleks produkcyjny.

 

Świadczymy usługi doradztwa zarówno przed, jak i po wdrożeniu naszych rozwiązań z zakresu:

 • budowy nowych lub rozbudowy istniejących systemów automatyki i BMS/SCADA
 • rozbudowy systemów monitoringu technicznego i bezpieczeństwa
 • systemów do sprzedaży energii i innych mediów (systemów rozliczania najemców)
 • integracji systemów BMS (BAS, SMS), SCADA, CMMS/EAM, ksiegowo-finansowych i logistycznych.