• Jakość
  Jakość to ciągłe dążenie do doskonałości.

  Pracujemy nad nią każdego dnia.

 • Innowacyjność

  Pragnienie bycia pionierem stymuluje nasze innowacje. Sprawdź naszą ofertę systemów CMMS, systemów EAM oraz konserwacji.

 • Doświadczenie

  Tworzymy przyszłość, wykorzystując doświadczenie.
  Wskazuje nam to dobry kierunku.

 • Bezpieczeństwo

  Gwarancją naszego rozwoju jest bezpieczeństwo.

  Ono daje nam poczucie spokoju.

close

12/06/2018

XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

4-6 czerwca 2018, Gdynia

Po raz kolejny w tym roku firma Eurotronic miała możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań informatycznych wspierających procesy zarządzanie zasobami przedsiębiorstw. Podczas XI Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, gdzie głównym gospodarzem był nasz wieloletni Klient – Grupa Lotos S.A, mieliśmy okazję poznać najnowsze trendy dla branży chemicznej.  Kluczowym tematem rozmów było wdrożenie innowacyjnych rozwiązań do utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych. Tegorocznymi hasłami, które towarzyszyły wszystkim debatom były m.in.: innowacyjność, rozwój, bezpieczeństwo, prewencja, przemysł 4.0”.

Naszym nadrzędnym celem było przedstawienie mobilnych wersji systemów, które wspierają i ułatwiają bieżące obowiązki w codziennej pracy dzięki takim narzędziom jak smartfon czy tablet. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ponownie mogliśmy przedstawić nasze usługi szerokiej grupie odbiorców, a co równie ważne, mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniem i spostrzeżeniami w tematyce innowacyjnego podejścia do zarządzania UR, co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą pracę w rozwijaniu naszych systemów.

 

 

Więcej szczegółów na stronie:

https://www.kierunekchemia.pl/konferencja,1733.html